فصد خون شرق تهران
آبینه
خشکشویی
جرثقیل برقی

عادل فردوسی پور ؛ برنامه نود دوباره اجرا می شود ؟!

عادل فردوسی پور ؛ برنامه نود دوباره اجرا می شود ؟!

شایعه عجیب : فردوسی‌پور فقط در صورتی به تلویزیون برمی‌گردد که برنامه‌اش را هم اجرا کند !

کوچ ناگهانی مزدک میرزایی به اروپا و پخش خبر حضور احتمالی او در تلویزیون ماهواره‌ای فارسی‌زبان لندنی، خیلی‌ها را دوباره متوجه عادل فردوسی‌پور کرد. مجری و گزارشگری که از تلویزیون حذف شد، اما قصد سفر نکرد.همین چند روز پیش پس از مصاحبه جواد خیابانی اعلام شد که عادل فردوسی‌پور به آنتن شبکه سه برمی گردد .

بعد از آن بود که مشخص شد اینکه مسئولان شبکه سه و صدا و سیما بارها اعلام کرده بودند که عادل فردوسی پور اخراج نشده و این تنها برنامه ۹۰ بوده که به جهت برخی حاشیه ها تعطیل شده واقعیت داشته است و این خود عادل است که برای انجام گزارش و … رغبتی ندارد و فعلا خیال گزارش کردن ندارد وگرنه او هیچ منعی برای حضور روی انتن ندارد ، کما اینکه در همین مدت مصاحبه با ژاوی را در برنامه فوتبال ۱۲۰ روی آنتن برد.

شایعه عجیب

نکته جالب اینجاست که یک شب قبل از پخش گفته‌های خیابانی درباره شروع مجدد گزارش های عادل از آغاز لیگ نوزدهم ، برخی از کارمندان شبکه سه  هم در محافل خصوصی از همکاری دوباره عادل و این شبکه حرف می‌زدند.آن‌ها مدعی بودند گروه ورزش شبکه، نام عادل را در صدر فهرست گزارشگران بازی‌های لیگ نوزدهم قرار داده و از او برای همکاری دعوت کرده است.

در این بین عادل فردوسی پور هنوز واکنش روشنی به این اخبار  نشان نداده است تا بازار حاشیه های عجیب دوباره داغ شود.حاشیه هایی که برخی که در ظاهر داعیه هواداری عادل فردوسی پور را دارند رواج می دهند ، غافل از اینکه با این کار بیشتر به این گزارشگر کاربلد ضربه می زنند !

در یکی از همین شایعات عنوان شده است :

عادل فردوسی‌پور فقط در صورتی به تلویزیون برمی‌گردد که برنامه‌اش را هم اجرا کند. یعنی هم گزارش بازی‌های لیگ برتر را انجام بدهد و هم برنامه ۹۰ دوباره روی آنتن برود.

این درحالیست که بارها در تمام رسانه های دنیا ، پیش آمده که برنامه ای پس از فعالیت طولانی تعطیل شود. ( همانند اتفاقی که برای برنامه  ” تخته گاز ”  جرمی کلارکسون در شبکه جهانی بی بی سی با ۳۰۰ میلیون مخاطب رخ داد )

حالا مشخص نیست هدف این دسته از انتشار این گونه شایعات چیست؟

ای کاش عادل فردوسی پور که خود را به درستی فرزند و حاصل رسانه ملی می داند ، برای پایان یافتن این حاشیه ها ، علیه شایعات اینچنینی اعلام موضع می کرد تا آن ها که بیشتر از رفاقت با عادل دنیال ضربه زدن به صدا و سیما و در نتیجه عادل هستند ، به اهداف خود نرسند !

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =