فصد خون شرق تهران
آبینه
خشکشویی
جرثقیل برقی

چهار کاراته کار کرمانشاهی عازم مسابقات جهانی شدند

چهار کاراته کار کرمانشاهی عازم مسابقات جهانی شدند

ناصر محمدصالحی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هامون درفشی پور، مهدی خدابخشی و سامان حیدری در بخش آقایان و پگاه زنگنه در بخش بانوان ملی پوشان کاراته کا کرمانشاه هستند که در رقابت های قهرمانی جهان به میدان می روند.

وی ادامه داد: درفشی پور در وزن ۶۷- کیلوگرم، خدابخشی در وزن ۸۷- کیلوگرم، حیدری در وزن ۸۴+ کیلوگرم و زنگنه نیز در وزن ۶۸- کیلوگرم در ۲ بخش انفرادی و تیمی برای کشورمان به میدان خواهند رفت.
محمدصالحی با بیان اینکه مسابقات جهانی در ۲ سبک کاتا و کمیته برگزار می شود، گفت: هر چهار ملی پوش کرمانشاهی در سبک کمیته با حریفان خود مسابقه می دهند.

رئیس هیات کاراته کرمانشاه همچنین از سید شهرام هروی و ستاره موسوی به عنوان سرمربیان تیم های آقایان و بانوان ایران در مسابقات قهرمانی جهان یاد کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه مسابقات جهانی کاراته از ۱۵ آبان آغاز و تا بیست و یکم همین ماه ادامه خواهد داشت، افزود:

بیش از یک هزار و یکصد کاراته از ۱۴۰ کشور جهان با هم رقابت می کنند.
محمدصالحی در پایان با ابراز خرسندی از آمادگی مطلوب هر چهار کاراته کا کرمانشاهی، همگی آن ها را شانس دار کسب مدال معرفی و اظهار داشت: امیدوارم در این رقابت های مهم ورزشکاران کرمانشاهی بتوانند با شایستگی به حق خود رسیده و مدال کسب کنند.

روسیه با ۲۷ کاراته کار، مصر و رومانی با ۲۴ کاراته کا و اسپانیا با ۲۲ شرکت کننده، بیشترین نماینده را در این مسابقات دارند، ضمن اینکه تیم کاراته ایران نیز با ۱۶ ورزشکار در مسابقات حضور پیدا خواهد کرد.
در استان کرمانشاه حدود ۱۷ هزار کاراته کا فعالیت می کنند که ۶۰ درصد آن ها را آقایان و ۴۰ درصد را نیز بانوان تشکیل می دهند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =