فصد خون شرق تهران
آبینه
خشکشویی
جرثقیل برقی

معاون فرهنگی سپاهان: مربیان و باشگاه ها باید از تجهیز ورزشگاه‌ها استقبال کنند

 

معاون فرهنگی باشگاه سپاهان گفت: نباید علیه سازمان لیگ موضع‌گیری شود و هر کدام از اهالی فوتبال باید نقش خود را برای استانداردسازی و تجهیز ورزشگاه‌ها ایفا کنند.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت سازمان لیگ، محسن شکل‌آبادی درباره الزام باشگاه‌ها از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای استانداردسازی و تجهیز ورزشگاه‌ها، گفت: این موضوع باید از سال‌های قبل انجام می‌شد که این اتفاق رخ نداده است. استانداردسازی ورزشگاه‌ها از ابتدایی‌ترین موضوعات در فوتبال امروز جهان است و هم باعث راحتی تماشاگران است و هم به مسئولان اجرایی در برگزاری بهتر و مطلوب‌تر مسابقات کمک می‌کند. از نظر امنیتی هم شرایط بهتری را در ورزشگاه‌ها ایجاد خواهد کرد. 

وی افزود: تجهیز ورزشگاه‌ها باید زودتر رخ می‌داد، چون پروسه‌ای زمان‌بر است و به همین دلیل هم مسابقات به تعویق افتاده است. با این حال، باشگاه‌ها باید سعه صدر داشته باشند، چرا که برای بهتر شدن شرایط ورزشگاه‌ها باید هزینه‌هایی هم داد که یکی از آنها تعویق مسابقات است که باشگاه‌ها باید با این مسئله همکاری کنند.

معاون فرهنگی باشگاه سپاهان تصریح کرد: مسئولان باشگاه‌ها قطعاً با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال برای استانداردسازی ورزشگاه‌ها همکاری خواهند کرد . مربیان هم باید صبر بیشتری به خرج بدهند تا این پروژه به سرانجام برسد. نباید علیه سازمان لیگ موضع‌گیری شود . هرکدام از اهالی فوتبال باید نقش خود را برای استانداردسازی و تجهیز ورزشگاه‌ها ایفا کنند. 

شکل‌آبادی خاطرنشان کرد: شاید در این فصل هم برای اجرای کامل این پروژه مشکلاتی پیش بیاید، اما نباید دلسرد شد و قطعاً در فصول آینده شرایط بهتر و بهتر خواهد شد. بدون شک با تجهیز ورزشگاه‌ها شاهد جو فرهنگی مثبت‌تری در ورزشگاه‌ها خواهیم بود و تغییرات مثبتی را در رفتار و فرهنگ هواداری تیم ها شاهد خواهیم بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 14 =